Apie mus

Apie Masažo namus

UAB „Masažo namai“ įkurta 2006 metais. Įstaiga veikia pagal valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos 2010m. balandžio 14d. išduotą “Įstaigų asmens sveikatos priežiūros licenciją“ Nr.3306. Ši licencija suteikia teisę verstis asmens sveikatos priežiūros veikla ir teikti gydomojo masažo bei kineziterapijos paslaugas.

Čia dirba ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti, medicininį išsimokslinimą įgiję masažuotojai ir kinezeterapeutai. Specialistai nuolat tobulinasi savo srityje bei gilina žinias siekdami geriausių rezultatų. Kiekvienam klientui yra suteikiama individuali konsultacija, kurios metu išsiaiškinami poreikiai, problemos bei pritaikoma gydymo metodika. Specialistai atlieka ne tik gydomuosius, bet taip pat ir anticeliulitinius, atpalaiduojamuosius, aromaterapinius masažus bei įvairias kūną puoselėjančias procedūras.

„Masažo namuose“ naudojama įranga bei priemonės yra aukštos kokybės, moksliškai patikrintos bei sertifikuotos.

Sveikatos draudimas

UAB „Masažo namai“ yra sudariusi sveikatinimo paslaugų teikimo sutartį su draudimo bendrovėmis „ERGO“, „SEB“ bei „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“. Draudimą sudaro sveikatos stiprinimo paslaugų paketas, kuris suteikia galimybę mėgautis „Masažo namai“ atliekamomis procedūromis. Šios procedūros gali būti visiškai arba iš dalies kompensuojamos draudimo bendrovės. Turintiems galiojančią sveikatos draudimo knygelę ar kortelę, tereikės pateikti ją administratorei ir iš karto galės mėgautis pasirinkta procedūra.

Rekomenduojami specialistai

Sutikite mūsų specialistus

Agata Jovaišienė

- DĖSTYTOJA

Borisas Tajupovas

- DĖSTYTOJAS

Rezervuokite jau dabar